Drewno w łazience

W tym samym domku jednorodzinnym pod Tomaszowem Maz. w którym wykonaliśmy “małą kuchnie w stylu skandynawskim” – poprzedni wpis, zamontowaliśmy także meble łazienkowe. Na meble te składały się: szafka pod umywalkę z blatem oraz szafka we wnękę nad geberitem.

Jeśli chodzi o zastosowane materiały to wygląda to następująco. Fronty w szafkach oraz widoczne boki wykonaliśmy z mdf-u lakierowanego białego na wysoki połysk. Szafkę oraz blat pod umywalką zamocowaliśmy na wykonanym przez nas stalowym stelażu, który został pomalowany na kolor czarny. Z kolei blat (grubość 4cm) został zrobiony z drewna dębowego, na który nałożony został brązowy olej. Płaszczyzna blatu oraz krawędzie zostały zmodyfikowane tak, aby uzyskać efekt starości i zużycia materiału. Efekt końcowy tego blatu robi niesamowite wrażenie. Sądzę, że na żywo jest jeszcze lepszy niż na zdjęciach. Co zresztą potwierdzają sami właściciele, którzy opowiadali o wizytach znajomych i ich reakcji po wejściu do łazienki.

Ponadto na samym dole, na czarnym stelażu zamontowaliśmy półkę z forniru dębowego, którą pokryliśmy tym samym brązowym kolorem co blat.

Zapraszamy do galerii, tam więcej zdjęć tej łazienki wraz ze zbliżeniami na blat.

LINK DO GALERII

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *