Apartament Sopot

Nasze meble realizowane na zamówienie trafiają głównie do centralnej Polski, choć czasami zdarzają się wyjątki od tej reguły. Tak jak w tym przypadku, gdy meble montowaliśmy na wybrzeżu.

Apartament w Sopocie, zlokalizowany zaledwie kilkaset metrów od Sopockiego Molo i Grand Hotelu, gdzie szum morza słychać przez otwarte okna, okazał się strzałem w dziesiątkę. Doskonały projekt wykonany w nowoczesnej białej stylistyce, zastosowane materiały oraz delikatne, subtelne dodatki stworzyły piękne wnętrze, do którego my też dołożyliśmy nie małą cegiełkę.

 

Meble w kuchni oraz barek wykonaliśmy z frontu lakierowanego białego w połysku z uchwytami frezowanymi po całej szerokości frontu. Także wszystkie elementy widoczne jak: boki, cokoły, obudowa barku wykonane są w ten sam sposób co fronty. Do tego blat Volcanic Black z kolekcji firmy Pfleiderer. Całość dopełniło szkło lacobel biały między szafkami dolnymi i górnymi oraz  grafika na szkle na ścianie z okapem.

Na środku pomieszczenia umieszczony został barek z dodatkowymi szafkami pod blatem, dzięki czemu powstał mały stolik dla 4 osób do spożywania codziennych posiłków, który ponadto estetycznie oddzielił kuchnię od salonu. Poziom blatu na barku jest kilkanaście centymetrów wyższy niż poziom blatu na szafkach, dzięki czemu można było zastosować nieco wyższe hokery.

 

 

Salon połączony z kuchnią to przede wszystkim duża, wygodna, biała kanapa. My wykonaliśmy szafkę pod telewizor oraz regał obok kanapy z 3 szufladami oraz kilkoma półkami otwartymi. Te meble zrobione zostały w tej samej kolorystyce co kuchnia. Ponadto wykonaliśmy czarne płyty w połysku, które następnie zamontowaliśmy na ścianie na której jest telewizor.

 

 

W sypialni z kolei wykonaliśmy dużą, pojemną szafę z pięcioma drzwiami otwieranymi. Na trzech z nich przykleiliśmy lustra, przez to pomieszczenie sprawia wrażenie większego niż jest w rzeczywistości. Pozostałe dwoje drzwi to mdf lakierowany biały połysk. Naszym zadaniem było także zrobienie szerokiego łóżka otoczonego szeroką obudową w formie trzech brył w białym połysku, a także dwóch szafek nocnych z szufladami (blat, bok oraz spód to mdf lakierowany czarny połysk).

 

W przedpokoju na całej ścianie zamontowaliśmy szafę z wydzielonym miejscem na tapicerowane siedzisko wraz z oparciem. Obok szafy na całej ścianie zostało przyklejone lustro.

W łazience zamontowaliśmy szafkę we wnęce oraz blat obok umywalki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *