Połączenie bieli i drewna

Po kilku szafach oraz zabudowach meblowych w przedpokoju, a także po kilku meblach łazienkowych, czas by pokazać kolejną kuchnię. W tym przypadku połączenie frontu drewnianego z frontem białym.

Od samego początku takie było założenie właścicieli co do kolorów kuchni. Nie chcieli całej białej, ani całej drewnianej, więc zdecydowali się na kompromis – trochę drewna i trochę bieli. Do tego wybrali blat laminowany zbliżony kolorystycznie do frontów w szafkach dolnych.

W kuchni tej front drewniany wykonany jest z forniru dębowego lakierowanego w kolorze naturalnym, natomiast fronty w szafkach wiszących oraz w wysokiej zabudowie obok lodówki to front lakierowany biały w połysku. We frontach białych uchwyt frezowany, a we frontach fornirowanych uchwyty listwowe aluminiowe. Obydwa uchwyty mają ten sam kształt i profil, aby sposób otwierania i korzystania z kuchni nie stwarzał problemów. Blat tak jak wspominałem wcześniej laminowany – dąb hamilton z firmy Egger.

W kuchni tej zastosowaliśmy dużą ilość szuflad, ponadto szafkę obok zlewu przeznaczyliśmy na kosz wysuwany do segregacji śmieci, a obok lodówki jest wysokie cargo (200cm) z firmy Paka. Ponadto cargo pod blatem obok kuchni (szer. 30cm) oraz kilka wkładów na sztućce.

Zachęcamy do odwiedzenia galerii. Tam więcej zdjęć tej kuchni.

LINK DO GALERII

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *