Meble łazienkowe

Mebli łazienkowych ciąg dalszy. W tym przypadku łazienka w domu jednorodzinnym wykonana w jasnych płytkach zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Fragment ściany do której przylega kabina został z kolei zrobiony z płytek w kolorystyce: seledyn, niebieski i czarny. Łazienka posiada dość duże okno, więc w pomieszczeniu jest dość jasno.

Celem ocieplenia tego jasnego pomieszczenia było zastosowanie w meblach materiałów drewnianych lub drewnopodobnych. Dlatego wspólnie z właścicielką domu zdecydowaliśmy wybrać płytę oraz blat na szafkę pod umywalką w tej samej drewnopodobnej kolorystyce. Jest to kolor dąb hamilton z kolekcji firmy Egger. Fronty z kolei wykonane zostały z płyty mdf lakierowanej w kolorze jasny szary w połysku. W meblach tych brak klasycznego uchwytu, natomiast wykonany został uchwyt frezowany czyli zagłębienie na palce w górnej części frontu.

W szafce pod umywalką dwa fronty otwierane, a w środku półki, natomiast w szafce obok kabiny dwie szuflady.

Na koniec warto dodać, że w ostatnim czasie połączenie drewna z różnymi odcieniami szarości, czy też grafitu staje się bardzo modne i popularne.

Zapraszamy do galerii, tam więcej zdjęć tej łazienki oraz innych.

LINK DO GALERII

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *