Nowoczesna kuchnia

Przed wakacjami została przez nas wykonana nowoczesna kuchnia w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Meble te wykonaliśmy na podstawie projektu, który także został przygotowany przez naszą firmę. Bardzo cieszę się, że właśnie mogę pokazać zdjęcia jak wygląda kuchnia po zamontowaniu mebli.

W kuchni tej fronty wykonane zostały z mdf lakierowanego w połysku. Dominującym kolorem jest kolor biały z którego wykonane zostały szafki dolne oraz szafki wiszące nad blatem. Natomiast wysoką zabudowę otaczająca lodówkę wykonaliśmy w kolorze czarnym. Dodatkowo w czarnym matowym kolorze zrobiony został także blat. Jest to blat laminowany Volcanic Black z firmy Pfleiderer. Na ścianie między szafkami dolnymi, a górnymi właściciele domu zdecydowali się przykleić płytkę czarną w połysku, natomiast sufit napinany biały w połysku. Ponieważ jest to kuchnia nowoczesna zdecydowaliśmy się na uchwyty frezowane po całej szerokości frontu.

Celem ocieplenia tego biało-czarnego pomieszczenia zrobiliśmy podwyższony barek, którego wykonaliśmy z laminatu dąb lancelot. Całość tej nowoczesnej kuchni uzupełniona oświetleniem ledowym pod szafkami wiszącymi, zwisającymi lampami nad barkiem oraz linią światła w suficie.

 

 

 

 

 

 

Pozostałe zdjęcia tej kuchni oraz inne ciekawe aranżacje w naszej galerii.

LINK DO GALERII

Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

profil Facebook

profil Instagram

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *