Meble kuchenne w stylu nowoczesnym

Miło mi podzielić się z Wami następną naszą zrealizowaną kuchnią. W przypadku tego zamówienia naszym zadaniem było nie tylko wykonanie mebli, ale także zaprojektowanie tej kuchni. Przyznam, że w tak dużej kuchni można zrobić coś naprawdę coś fajnego. Niektórzy by dodali: “można poszaleć”. Zgoda. Nie trzeba z niczego rezygnować, bo “nie ma miejsca”. Poza tym każda wolna ściana nie musi być zakryta szafką, bo “więcej rzeczy się zmieści”.

Z racji na wielkość pomieszczenia udało się zrobić fajną wysoką zabudowę wypełniającą lewą ścianę kuchni. W niej jest lodówka w zabudowie, piekarnik oraz kuchenka mikrofalowa. Pozostałą część wypełniają bardzo pojemne półki. Dolne szafki pod oknem, po prawej ścianie oraz na tylnej części barku. W szafkach tych wrzuciliśmy dużo szuflad, kosz magic corner w szafce narożnej oraz specjalny kosz do segregacji odpadów. Tylko dwie małe szafki wiszące obok okapu. Ale przede wszystkim udało się wkomponować duży, masywny barek w centralnej części kuchni z trzema hokerami i oświetleniem z góry.

Fronty wykonaliśmy z mdf lakierowanego w kolorze szarym, natomiast blaty drewnopodobne z kolekcji firmy Egger. Barek został zrobiony w tej samej kolorystyce co blaty, a grubość jego to 10cm. Dwie małe szafki obok okapu są w kolorze białym.

Zachęcamy do odwiedzenia galerii. Tam więcej zdjęć tej kuchni.

LINK DO GALERII

 

One comment on “Meble kuchenne w stylu nowoczesnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *