Meble do lokalu

Zwykle realizujemy typowe meble do domów i mieszkań jak meble kuchenne, szafy, meble łazienkowe itp. lub meble biurowe. Tym razem otrzymaliśmy zadanie nieco rzadziej przez nas wykonywane, a mianowicie chodziło o wyposażenie w meble lokalu gastronomicznego serwującego drobne przekąski, napoje oraz kawę. Zrealizowaliśmy to w “Hot-dog caffe” w Poddębicach.

W lokalu tym obudowaliśmy ladę barową, która wykonana była ze stali. Obłożyliśmy ją płytą laminowaną drewnopodobną, a na wierzch położyliśmy płytę białą. Ponadto z lewej strony lady zrobiliśmy drzwi przejściowe dla personelu tego lokalu. Wykonane zostały w formie poziomych drewnianych listewek mocowanych na czarnym stalowym profilu. Listewki te zrobione zostały z drewna dębowego. Podobną formę ma fragment ściany obok czarnych drzwi, tyle tylko, że tutaj takie same listewki przykręcone zostały do czarnej płyty, a następnie płyta przymocowana została do ściany. Ściana wokół wspomnianych czarnych drzwi została przez nas wyłożona drewnopodobną płytą laminowaną na której następnie zainstalowane zostały czarny grzejnik oraz czarny klimatyzator.

Ostatnie meble do tego lokalu to stoliki oraz ławki dla klientów. Stoliki zrobiliśmy z czarnych nóg stalowych mocowanych w podłogę, na których położone zostały białe blaty wykonane z płyty kompaktowej odpornej na wodę. Obok stolików przy ścianach, po obydwu stronach lokalu, zamontowaliśmy drewniane ławki wypełnione tapicerowanym siedziskiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe zdjęcia tego lokalu oraz innych ciekawych aranżacji w naszej galerii.

LINK DO GALERII

 

Zapraszamy także na nasze profile w mediach społecznościowych.

profil Facebook

profil Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *